Czy lekcje online są skuteczne?

Kilka zaskakujących informacji

Czy lekcje online są skuteczne? Oczywiście, że tak! Najlepszym na to dowodem jest fakt, że przeprowadziłem takich lekcji już tysiące. Dodatkowo potwierdzają to moi uczniowie, którzy pomimo, że mają możliwość przyjeżdżać do mnie do studia, wolą zaoszczędzić czas na dojazd. Z wieloma uczniami nie widziałem się na żywo już niemal dwa lata, a mimo to wciąż kontynuujemy naukę. Nasze lekcje są systematyczne, odbywają się co tydzień. Z wieloma uczniami również zaczynałem naukę od podstaw tylko i wyłącznie na lekcjach online. Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz. Mogę pomagać Ci spełniać Twoje pianistyczne marzenia.

Sprawy techniczne

Czego potrzebujesz aby zacząć nauczanie online?

Pierwsze spotkanie on-line jest bezpłatne. Poznajemy się wówczas, rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, przedstawiam Ci moje podejście do nauki gry na pianinie.
INSTRUMENT
jeśli go nie posiadasz, wspólnie pomyślimy o zorganizowaniu instrumentu dla Ciebie. Nie musi to być od razu instrument docelowy, wystarczy chociażby używany keyboard za 200zł. A gdy złapiesz bakcyla, chętnie pomogę Ci w znalezieniu najlepszego instrumentu dla Ciebie.
SMARTFON
z aplikacją Skype lub Messenger. Należy ustawić kamerę w taki sposób, bym widział ręce z góry, możliwie z bliska. Można to zrobić na różne sposoby. Świetnie się sprawdza statyw lub selfie stick. Można również postawić telefon na wyższej komodzie lub nawet na desce do prasowania. Cel uświęca środki!

Do kogo skierowane są lekcje gry na pianinie online?

Lekcje dla każdego. Niezależnie od wieku czy poziomu.

Uczę dzieci, dorosłych jak i również osoby na emeryturze. Każdy może grać i każdy może robić to w formie lekcji online. Trzeba tylko spróbować. Z moich lekcji gry na pianinie online mogą korzystać osoby początkujące, jak i grające już w stopniu zaawansowanym. Lekcje mogą odbywać się raz, dwa razy w tygodniu lub w przypadku osób ceniących sobie samodzielną pracę jako jednorazowe konsultacje.
UCZNIOWIE O MOICH LEKCJACH