TURALSKI STUDIO

SPRAWDŹ OFERTĘ LEKCJI ORAZ USŁUG DODATKOWYCH

  UMÓW SIĘ NA LEKCJE

  Wybierz najlepszą dla siebie opcję zajęć!

  Prosta forma – bez abonamentu, bez umowy, bez zobowiązań.

  Bez żadnego ryzyka – umów się na pierwszą lekcję i sprawdź czy się polubimy i czy lekcje ze mną Ci się spodobają.

   

  Bez względu na formę zajęć oraz lokalizację cena za pełną godzinę zegarową lekcji to

  200 pln

   

  Dogodne formy zajęć i lokalizacje:

  Lekcje online – najpopularniejsza forma zajęć. Dzięki temu, że nie ogranicza nas miejsce prowadzę lekcje z osobami z całego świata!

  Zajęcia stacjonarne – 2 lokalizacje:

  1. Sulejówek k. Warszawy  – moje prywatne studio w okolicach Sulejówka – 30 minut z centrum Warszawy samochodem, lub kolejką SKM, 20 minut z Wilanowa
  2. Warszawa Mokotów (Wiktorska 14) – gramy na fortepianach o wartości od 200 000 do nawet 700 000zł. To najlepsze instrumenty jakie można sobie wyobrazić. Korzystamy z komfortowej sali w salonie pianin i fortepianów „Pasja”.

  Jeśli nie możesz przyjść na umówioną lekcję, po prostu odwołujesz dzień wcześniej i Twoje pieniądze wracają do Ciebie.

  POMYSŁ NA PREZENT

  Wykup voucher dla bliskiej Ci osoby.

  Voucher na lekcje gry na pianinie to prezent wyjątkowy. Często trudno jest samodzielnie podjąć decyzje o rozpoczęciu nauki. W ten sposób możesz pomóc zrealizować czyjeś marzenia. Skontaktuj się ze mną przez adres e-mail, doprecyzujemy szczegóły vouchera.

  STWÓRZ SWÓJ KLIP WIDEO

  Niezapomniana pamiątka z lekcji pianina!

  Wszyscy moi uczniowie mają możliwość nagrać swój klip wideo w warunkach studyjnych. Dodatkowym atutem jest możliwość dodania stworzonego przeze mnie akompaniamentu orkiestry lub wybranej aranżacji instrumentalnej. Stale poszerzam zaplecze profesjonalnego sprzętu audio-wideo oraz zdobywam nowe doświadczenia, dzięki czemu klipy są coraz bardziej profesjonalne. Moi uczniowie bardzo pozytywnie oceniają możliwość posiadania tak cennej pamiątki.