CENNIK

Sprawdź ofertę lekcji i usług dodatkowych.

  1. Lekcje prywatne
  2. Voucher na lekcje
  3. Klip video

LEKCJE PRYWATNE

Pierwsza lekcja gratis!

Na tej lekcji poznajemy się, opowiadam Ci, jakie mam podejście do nauczania, słucham Twoich oczekiwań i ustalamy wstępnie sposób nauki dopasowany do Twoich potrzeb.

Po pierwszym spotkaniu decydujesz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na lekcje w pierwszym miesiącu. Co miesiąc możesz wybrać dla siebie inny pakiet.

Opłata miesięczna Liczba lekcji
w miesiącu
Czas trwania lekcji Cena za lekcję
150 pln 1 1 h 150 pln
200 pln 2 0.5 h 100 pln
300 pln 2 1 h 150 pln
400 pln 4 0.5 h 100 pln
600 pln 4 1 h 150 pln

Możemy również stworzyć indywidualny plan nauki dla Ciebie, np 3 x w miesiącu po 45 minut 🙂 Jeśli nie możesz przyjść na umówioną lekcję, po prostu odwołujesz dzień wcześniej i Twoje pieniądze wracają do Ciebie.

POMYSŁ NA PREZENT

Zakup lekcję jako voucher na prezent.

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nie ma problemu. Zakup dla niego lekcję w Turalski Studio. Skontaktuj się ze mną przez adres e-mail, doprecyzujemy szczegóły vouchera.

KLIP WIDEO

Niezapomniana pamiątka z lekcji pianina!

Wszyscy moi uczniowie mają możliwość nagrać swój klip wideo w warunkach studyjnych. Dodatkowym atutem jest możliwość dodania stworzonego przeze mnie akompaniamentu orkiestry lub wybranej aranżacji instrumentalnej. Stale poszerzam zaplecze profesjonalnego sprzętu audio-wideo oraz zdobywam nowe doświadczenia, dzięki czemu klipy są coraz bardziej profesjonalne. Moi uczniowie bardzo pozytywnie oceniają możliwość posiadania tak cennej pamiątki.